UBYTOVÁNÍ

Pokud hledáte spolehlivé ubytování na Pagu, pak Vám rád mohu s jeho výběrem pomoci. Jedním z nejoblíbenějších letovisek je vesnička Mandre, ve které, jako delegát cestovní kanceláře, v průběhu letní sezóny bydlím. 

Letovisko Mandre, díky své poloze uprostřed ostrova, nabízí mimo jiné, také dobrou dostupnost na mnohé další pláže a zajímavá místa ostrova Pag. U všech apartmánů, které nabízí Cestovní kancelář Novalja, jsem k dispozici jako delegát. Proto se zde můžeme osobně setkat na informační schůzce, nebo v případě neočekávané situace Vám mohu pomoci s jejím řešením.


Letovisko Mandre

Je mým nejoblíbenějším letoviskem. Zřejmě to bude tím, že už více než 15 let zde pobývám v rámci mojí práce delegáta cestovní kanceláře. Vzpomínám si ještě, jak zpočátku tady byly pouze dva malé obchůdky a několik apartmánů podél kamenitého pobřeží. 

Dnes je Mandre slušně vybavenou vesničkou s malebným přístavem, rodinnými hospůdkami, upravenými plážemi a velmi dobře vybavenými apartmány. Mandre je stále moje "srdcová" záležitost a zdejší ubytování, zejména pro rodiny s menšími dětmi, mohu jen doporučit.

Pro milovníky cyklistiky je možné zapůjčení horských kol při ubytování v apartmánech Ivica a Sandra

Výhodou ubytování v těchto domech je také možnost výborných večeří, které pro své hosty s láskou  připravuje paní domácí Sandra. Neobyčejně lákavá je také zdejší nabídka domácích produktů, jako je víno, travarica, likér Prošek nebo sušené fíky.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Večerní město Pag a Stari Grad

Jak vybrat ubytování na Pagu

Ubytování z letadla

Fishpicnik Otac Luka z Mandre

Večerní panorama Otac Luka z Mandre