Ubytování z letadla

Ubytování

Jak nejlépe vybrat místo dovolené v Chorvatsku

Ubytování z letadla neznamená "výsadek" přímo na apartmán, což by dobrodružným povahám mohlo připadat lákavé, ale především pro rodiny s dětmi by to bylo poněkud náročné. Takže se nemusíte ničeho obávat, protože v tomto případě se jedná o zcela nový a neotřelý způsob, jak vybrat místo pobytu pro dovolenou v Chorvatsku. 

Snadný výběr ubytování pro Vaši dovolenou umožňuje pohled na pobřeží, jako byste seděli v letadle. Všechny fotografie, podle kterých si můžete apartmán vybírat, byly z letadla skutečně pořízeny.

Tento nový projekt Aerial Croatia inspiruje k výběru ubytování podle polohy apartmánu. Z leteckého pohledu je zcela zřetelně vidět, jak daleko je apartmán od pláže, v jaké se nachází zástavbě, jaký je k němu příjezd autem, nebo co je postaveno v jeho blízkosti tak, abyste například nebyli rušeni hlukem z nočního podniku nebo provozem aut u hlavní silnice.

To všechno jsou velmi důležité informace zejména pro ty z Vás, kteří cestujete s dětmi a svoji dovolenou chcete strávit v takovém prostředí, které Vám co nejvíce vyhovuje a je pro vás příjemné.

Prohlédněte si tyto stránky, kde se pouhým kliknutím na ikonku apartmánu dostanete do rezervačního systému Cestovní kanceláře Novalja pro další podrobné informace a možnost předběžné rezervace.

https://youtu.be/mhud5auYa9c

Populární příspěvky z tohoto blogu

Večerní město Pag a Stari Grad

Jak vybrat ubytování na Pagu

Oblíbená pláž Čista

Pláže Pjesčane a Prnjica

Pláž ve stínu borovic v Šimuni