Ubytování z letadla

Možná se podivujete neobvyklému názvu příspěvku. Neznamená to sice výsadek z letadla přímo na apartmán, což by některým dobrodružným povahám mohlo připadat lákavé. Pro rodiny s dětmi by to však bylo poněkud náročné. Takže v tomto případě, se to týká především snadného výběru ubytování z pohledu, jako byste seděli v letadle. A fotografie, podle kterých si můžete apartmán vybírat, byly skutečně z letadla pořízeny.

Tento doposud ojedinělý projekt umožňuje vybírat ubytování zejména podle polohy apartmánu. Z letadla vidíte zcela zřetelně, jak daleko je apartmán od pláže, v jak husté zástavbě se nachází, jaký je k němu příjezd autem, co je postaveno v jeho blízkosti, abyste například nebyli rušeni ruchem z nočního podniku. To všechno jsou velmi důležité informace zejména pro Vás, kteří cestujete s dětmi a svoji dovolenou chcete strávit v takovém prostředí, jaké je vám co nejvíc příjemné.

Takže pouhým kliknutím na ikonku apartmánu se dostanete do rezervačního systému Cestovní kanceláře Novalja, kde jsou další podrobné informace a možnost předběžné rezervace.

Myslím, že nejlépe uděláte, když sami tento způsob výběru ubytování v Chorvatsku vyzkoušíte.Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak vybrat ubytování na Pagu

Bezpečná dovolená v Chorvatsku

Fishpicnik Otac Luka z Mandre

Víno z ostrova Pag - Denis Rako